ФОРУМ «Податкова реформа: від фіскального тиску до економічного зростання»

   Міжнародний Аналітичний Альянс повідомляє про проведення на платформі Громадської ради при ДФС України форуму «Податкова реформа: від фіскального тиску до економічного зростання» . У форумі візьмуть участь експерти МАА. До участі в роботі Форуму запрошуються керівники Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, народні депутати, міжнародні організації, представники експертного та бізнес середовища.

   Основною метою Форуму є пошук нових стратегій для економічного розвитку України на базі реформування Державної фіскальної служби та побудови нових взаємовідносин між владою та бізнесом.
   Основним завданням Форуму є аналіз наслідків запровадження урядових реформ для бізнесу та економіки України, презентація альтернативних шляхів вирішення проблем у сфері оподаткування та соціального страхування, напрацювання спільної позиції учасників Форуму.
   Сьогодні як ніколи необхідні консолідація всіх демократичних сил, порозуміння та спільне вирішення проблем.

    Час проведення Форуму – 11:00 – 15:00 (початок реєстрації – 10-00).
   Місце проведення: м. Київ, Львівська площа, 8, приміщення Конгрес-холу Державної фіскальної служби України (вхід з вулиці Смирнова-Ласточкіна).
   Реєстрація учасників Форуму до 12:00 18 грудня 2014 р.: http://goo.gl/forms/daHTShxPtc   
   Детальніша інформація: taxpolicy2013@gmail.com

Оргкомітет

Поделитесь новостью в соцсетях:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google
  • LiveJournal